پله‌های پله برقی چرخ‌هایی دارد که روی دو دسته ریل حرکت می‌کنند. دستگیره‌های پله برقی تسمه‌های انعطاف‌پذیر هستند که از روی دو چرخ در بالا و پایین عبور می‌کنند. موتور الکتریکی این تسمه را به حرکت در می‌آورد. صفحات شانه‌ای شکل در انتهای پله برقی مانع از این می‌شود که اشیاء در پله‌ها گیر کنند.

نخستین پله برقی توسط جس وبلیورنو در سال ۱۸۸۱ میلادی در ایالات متحده آمریکا ساخته‌شد و از آن برای انتقال دیرک‌های چوبی و میله‌های فلزی به درون کشتی‌ها استفاده می‌شد. نام پله برقی برای نخستین بار در سال ۱۹۰۰ میلادی برای پلکان متحرکی به کار رفت که در نمایشگاهی در شهر پاریس به نمایش گذاشته شده بود. بیشینهٔ ارتفاع پله‌های برقی امروز ۱۸ متر است.

-کف پله ها دارای آپشن های شیشه، چوب، سنگ می باشد

-عرض پله و عرض کف پله ها می تواند متغیر سفارش داده شود

-این پله قابلیت اجرای پله گرد، قائمه، Z ، U . G شکل و امکان ادقام آن با قوس نیز میسر است
-تمام پله با اتصالات پیچ های آلن منتاج می گردد و هیچ گونه نیازی به جوشکاری در محل اجرا را ندارد.

-نسبت به موارد مشابه دارای کیفیت و دقت فوق العاده ای بوده که در نوع خود بی نظیر است و آن را از موارد متشابه متمایز می نماید.

-نرده و هندریل این پله ها به طور جداگانه قابل نصب بر روی کفه ی پله ها و پیشانی پله ها و دور ویدها می باشد و انواع متنوعی قابل انتخاب می باشد.

این شرکت علاوه بر پیشنهاد مذکور قادر است پله های پیش ساخته ای را بنابر طراحی و جزئیات مشاورین یا کارفرمایان محترم ساخته و یا ارائه نماید.

اين پله‌ها بصورت مدولار ساخته مي‌شوند و مي‌توانند راه‌حلهايي براي تمامي نيازهاي ارائه دهند.

طراحي زيبا ، كامل و دقيق جزئيات سبب مي‌گردد كه محصولات ارائه شده با هر پروژه ساختماني هماهنگ شود.

امتيازات ما عبارتنداز : ‌ارسال سري, كيفيت حداكثر در نماي نهايي, سهولت و سرعت بي‌نظير در نصب, قابليت جايگذاري در هر فضاي ممكن قابليت نصب پس از اتمام كليه عمليات ساختماني حتي نقاشي و كف سازي نسبت عالي قيمت به كيفيت ، داراي پشتيباني لوازم جانبي و با سرويس حرفه‌اي نصب و خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی آزمايشهاي سازه‌اي را برمبناي استاندارد بين‌المللي UNI گذرانده و استاندارد سيستم تضمين كيفيت ISO9001,Vision2000 را دارا مي باشد, بسياري از اشكال مختلف پلكانهاي این کمپانی در هر حالتي با استانداردهاي كشورهاي مختلف جهان سازگار است و اين كمپاني درحال حاضر در بسياري از كشورهاي دنيا مشغول ارائه اين محصولات است

تمام اين امتيازات و نيز در دسترس بودن محصولات این کمپانی باعث شده تا كاركردن با اين محصولات بسيار آسان و سريع شود.